C44AMGP5300ZA0J
KEMETKEMET
C44AMGP5300ZA0J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C44AMGP5300ZA0J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 30UF 5% 850VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.C44AMGP5300ZA0J.pdf2.C44AMGP5300ZA0J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C44AMGP5300ZA0J
Tau Wae C44AMGP5300ZA0J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 30UF 5% 850VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3100 pcs Pepa Raraunga 1.C44AMGP5300ZA0J.pdf2.C44AMGP5300ZA0J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 850V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 450V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Threaded, Male
Rahi / Rahi 2.559" Dia (65.00mm) Raupapa C44A
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-14246
44AMGP5300ZA0J
C44AMGP5300ZA0J-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis, Stud Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.878" (22.30mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 5.512" (140.00mm) Ngā āhuatanga -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 30µF Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Te kaha 30µF