C430C823K3G5TA
Hua Hua
Tau Wae: C430C823K3G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.082UF 25V C0G AXIAL
Ngā Rauemi: C430C823K3G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C430C823K3G5TA
Tau Wae C430C823K3G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.082UF 25V C0G AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 157466 pcs Pepa Raraunga C430C823K3G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Raupapa Aximax 400
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Te kaha 0.082µF