C430C752G2G5TA
Hua Hua
Tau Wae: C430C752G2G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 7500PF 200V C0G AXIAL
Ngā Rauemi: C430C752G2G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C430C752G2G5TA
Tau Wae C430C752G2G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 7500PF 200V C0G AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 266936 pcs Pepa Raraunga C430C752G2G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Raupapa Aximax 400
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 7500pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Te kaha 7500pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C430C752FAG5TA7200
C430C752FAG5TA7200
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 7500PF 250V C0G AXIAL
I roto i te taonga: 319084 pcs
Tikiake: C430C752FAG5TA7200.pdf
RFQ
C430C752G2G5TA7200
C430C752G2G5TA7200
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 7500PF 200V C0G AXIAL