C430C362J3G5TA
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C430C362J3G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 3600PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Ngā Rauemi: C430C362J3G5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C430C362J3G5TA
Tau Wae C430C362J3G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 3600PF 25V C0G/NP0 AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 384891 pcs Pepa Raraunga C430C362J3G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Raupapa Aximax 400
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Te kaha 3600pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C430C362GAG5TA7200
C430C362GAG5TA7200
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 3600PF 250V C0G AXIAL
I roto i te taonga: 451800 pcs
Tikiake: C430C362GAG5TA7200.pdf
RFQ
C430C362JAG5TA7200
C430C362JAG5TA7200
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 586990 pcs
Tikiake: C430C362JAG5TA7200.pdf
RFQ
C430C362J3G5TA7200
C430C362J3G5TA7200
Whakaahuatanga: CAP CER 3600PF 25V C0G/NP0 AXIAL