C430C182F2G5TA
Hua Hua
Tau Wae: C430C182F2G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1800PF 200V C0G AXIAL
Ngā Rauemi: C430C182F2G5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C430C182F2G5TA
Tau Wae C430C182F2G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1800PF 200V C0G AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 211006 pcs Pepa Raraunga C430C182F2G5TA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui 1800pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm)
Raupapa Aximax 400 RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa Bypass, Decoupling Ratonga -
Ko te poari Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C430C182F2G5TA
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahua nui 1800pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga CAP CER 1800PF 200V C0G AXIAL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C430C182FAG5TA
C430C182FAG5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1800PF 250V C0G AXIAL
I roto i te taonga: 207062 pcs
Tikiake: C430C182FAG5TA.pdf
RFQ
C430C154K5R5CA7200
C430C154K5R5CA7200
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.15UF 50V X7R AXIAL
I roto i te taonga: 4913 pcs
Tikiake: C430C154K5R5CA7200.pdf
RFQ
C430C182F2G5TA7200
C430C182F2G5TA7200