C430C154K2R5TA
Hua Hua
Tau Wae: C430C154K2R5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.15UF 200V X7R AXIAL
Ngā Rauemi: C430C154K2R5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C430C154K2R5TA
Tau Wae C430C154K2R5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.15UF 200V X7R AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 294996 pcs Pepa Raraunga C430C154K2R5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Raupapa Aximax 400
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Axial Te kaha 0.15µF