C420C823K2R5TA
KEMETKEMET
C420C823K2R5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C420C823K2R5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.082UF 200V X7R AXIAL
Ngā Rauemi: C420C823K2R5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C420C823K2R5TA
Tau Wae C420C823K2R5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.082UF 200V X7R AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 302316 pcs Pepa Raraunga C420C823K2R5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Raupapa Aximax 400
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Axial Te kaha 0.082µF