C420C752F2G5TA
KEMETKEMET
C420C752F2G5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C420C752F2G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 7500PF 200V C0G AXIAL
Ngā Rauemi: C420C752F2G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C420C752F2G5TA
Tau Wae C420C752F2G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 7500PF 200V C0G AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 154968 pcs Pepa Raraunga C420C752F2G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Raupapa Aximax 400
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 7500pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Te kaha 7500pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C420C752FAG5TA
C420C752FAG5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 7500PF 250V C0G AXIAL
I roto i te taonga: 141704 pcs
Tikiake: C420C752FAG5TA.pdf
RFQ
C420C752F2G5TA7200
C420C752F2G5TA7200
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 7500PF 200V C0G AXIAL