C420C751F2G5TA
KEMETKEMET
C420C751F2G5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C420C751F2G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 750PF 200V C0G/NP0 AXIAL
Ngā Rauemi: C420C751F2G5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C420C751F2G5TA
Tau Wae C420C751F2G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 750PF 200V C0G/NP0 AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 177892 pcs Pepa Raraunga C420C751F2G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Raupapa Aximax 400
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 750pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Te kaha 750pF