C420C511G2G5TA
KEMETKEMET
C420C511G2G5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C420C511G2G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 510PF 200V C0G/NP0 AXIAL
Ngā Rauemi: C420C511G2G5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C420C511G2G5TA
Tau Wae C420C511G2G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 510PF 200V C0G/NP0 AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 297050 pcs Pepa Raraunga C420C511G2G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Raupapa Aximax 400
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 510pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Te kaha 510pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C420C511F3G5TA
C420C511F3G5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 510PF 25V C0G/NP0 AXIAL
I roto i te taonga: 196090 pcs
Tikiake: C420C511F3G5TA.pdf
RFQ
C420C511GAG5TA7200
C420C511GAG5TA7200
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 510PF 250V C0G/NP0 AXIAL
I roto i te taonga: 441677 pcs
Tikiake: C420C511GAG5TA7200.pdf
RFQ
C420C511G2G5TA7200
C420C511G2G5TA7200
Whakaahuatanga: CAP CER 510PF 200V C0G/NP0 AXIAL