C412C334M5U5TA
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C412C334M5U5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.33UF 50V Z5U AXIAL
Ngā Rauemi: C412C334M5U5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C412C334M5U5TA
Tau Wae C412C334M5U5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.33UF 50V Z5U AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1059900 pcs Pepa Raraunga C412C334M5U5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Z5U
Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.170" L (3.05mm x 4.32mm) Raupapa Aximax 400
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-17284
C412C334M5U5TA-ND
Tae Mahi 10°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Axial Te kaha 0.33µF