C410C752F2G5TA
Hua Hua
Tau Wae: C410C752F2G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 7500PF 200V C0G AXIAL
Ngā Rauemi: C410C752F2G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C410C752F2G5TA
Tau Wae C410C752F2G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 7500PF 200V C0G AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 142488 pcs Pepa Raraunga C410C752F2G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Raupapa Aximax 400
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 7500pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Te kaha 7500pF