C410C751K2G5TA
Hua Hua
Tau Wae: C410C751K2G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 750PF 200V C0G/NP0 AXIAL
Ngā Rauemi: C410C751K2G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C410C751K2G5TA
Tau Wae C410C751K2G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 750PF 200V C0G/NP0 AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 434595 pcs Pepa Raraunga C410C751K2G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Raupapa Aximax 400
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 750pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Te kaha 750pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C410C751K2G5TA7200
C410C751K2G5TA7200
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 750PF 200V C0G/NP0 AXIAL