C410C331M1R5TA7200
KEMETKEMET
C410C331M1R5TA7200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C410C331M1R5TA7200
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 100V X7R AXIAL
Ngā Rauemi: C410C331M1R5TA7200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C410C331M1R5TA7200
Tau Wae C410C331M1R5TA7200 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 100V X7R AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1028287 pcs Pepa Raraunga C410C331M1R5TA7200.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.170" L (2.31mm x 4.32mm) Raupapa Aximax 400
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-15277-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial Te kaha 330pF