C356C154J2G5TA
KEMETKEMET
C356C154J2G5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C356C154J2G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 150NF 200V C0G 5%
Ngā Rauemi: C356C154J2G5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C356C154J2G5TA
Tau Wae C356C154J2G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 150NF 200V C0G 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47102 pcs Pepa Raraunga C356C154J2G5TA.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C356C154J2G5TA
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER RAD 150NF 200V C0G 5%