C350C334F1G5TA
KEMETKEMET
C350C334F1G5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C350C334F1G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 330NF 100V C0G 1%
Ngā Rauemi: C350C334F1G5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C350C334F1G5TA
Tau Wae C350C334F1G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 330NF 100V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25601 pcs Pepa Raraunga C350C334F1G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.330" L x 0.200" W (8.38mm x 5.08mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads Te Whakahaere Arataki 0.400" (10.16mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.400" (10.16mm)
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 0.33µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C350C334G5G5TA
C350C334G5G5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER RAD 330NF 50V C0G 2%
I roto i te taonga: 41059 pcs
Tikiake: C350C334G5G5TA.pdf
RFQ
C350C334G1G5TA
C350C334G1G5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER RAD 330NF 100V C0G 2%
I roto i te taonga: 30862 pcs
Tikiake: C350C334G1G5TA.pdf
RFQ
C350C334F1G5TA7301
C350C334F1G5TA7301
Whakaahuatanga: CAP CER 0.33UF 100V C0G/NP0 RAD