C340C684M1U5CA
KEMETKEMET
C340C684M1U5CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C340C684M1U5CA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.68UF 100V Z5U RADIAL
Ngā Rauemi: C340C684M1U5CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C340C684M1U5CA
Tau Wae C340C684M1U5CA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.68UF 100V Z5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5857 pcs Pepa Raraunga C340C684M1U5CA.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Z5U
Rahi / Rahi 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-2188
Tae Mahi 10°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.460" (11.68mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U Radial
Te kaha 0.68µF Nga tono General Purpose