C340C104KDR5HA7303
KEMETKEMET
C340C104KDR5HA7303 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C340C104KDR5HA7303
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 1KV X7R RADIAL
Ngā Rauemi: C340C104KDR5HA7303.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C340C104KDR5HA7303
Tau Wae C340C104KDR5HA7303 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 1KV X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46958 pcs Pepa Raraunga C340C104KDR5HA7303.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.400" L x 0.270" W (10.16mm x 6.85mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 49 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.460" (11.68mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono General Purpose