C336C683FAG5TA
KEMETKEMET
C336C683FAG5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C336C683FAG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 68NF 250V C0G 1%
Ngā Rauemi: C336C683FAG5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C336C683FAG5TA
Tau Wae C336C683FAG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 68NF 250V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15869 pcs Pepa Raraunga C336C683FAG5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.400" (10.16mm)
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 0.068µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C336C683F2G5TA7301
C336C683F2G5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.068UF 200V C0G/NP0 RAD
I roto i te taonga: 18587 pcs
Tikiake: C336C683F2G5TA7301.pdf
RFQ
C336C683G5G5TA
C336C683G5G5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER RAD 68NF 50V C0G 2%
I roto i te taonga: 63004 pcs
Tikiake: C336C683G5G5TA.pdf
RFQ
C336C683FAG5TA7301
C336C683FAG5TA7301
Whakaahuatanga: CAP CER 0.068UF 250V C0G/NP0 RAD