C336C511GAG5TA
KEMETKEMET
C336C511GAG5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C336C511GAG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 510PF 250V C0G 2%
Ngā Rauemi: C336C511GAG5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C336C511GAG5TA
Tau Wae C336C511GAG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 510PF 250V C0G 2% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70920 pcs Pepa Raraunga C336C511GAG5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.400" (10.16mm)
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 510pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 510pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C336C511KAG5TA7301
C336C511KAG5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 510PF 250V C0G/NP0 RAD
I roto i te taonga: 360516 pcs
Tikiake: C336C511KAG5TA7301.pdf
RFQ
C336C511FAG5TA
C336C511FAG5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER RAD 510PF 250V C0G 1%
I roto i te taonga: 72653 pcs
Tikiake: C336C511FAG5TA.pdf
RFQ
C336C511GAG5TA7301
C336C511GAG5TA7301