C335C474F5G5TA
Hua Hua
Tau Wae: C335C474F5G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 470NF 50V C0G 1%
Ngā Rauemi: C335C474F5G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C335C474F5G5TA
Tau Wae C335C474F5G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 470NF 50V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28531 pcs Pepa Raraunga C335C474F5G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.400" (10.16mm)
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 0.47µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C335C474F5G5TA7301
C335C474F5G5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.47UF 50V C0G/NP0 RAD