C335C333F2G5TA
Hua Hua
Tau Wae: C335C333F2G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 33NF 200V C0G 1%
Ngā Rauemi: C335C333F2G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C335C333F2G5TA
Tau Wae C335C333F2G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 33NF 200V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31671 pcs Pepa Raraunga C335C333F2G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.400" (10.16mm)
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 0.033µF