C333C752J2G5TA
KEMETKEMET
C333C752J2G5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C333C752J2G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 7500PF 200V NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: C333C752J2G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C333C752J2G5TA
Tau Wae C333C752J2G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 7500PF 200V NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90883 pcs Pepa Raraunga C333C752J2G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa Q2611699
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 53 Weeks
Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.390" (9.91mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 7500pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 7500pF