C333C103JCG5TA
KEMETKEMET
C333C103JCG5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C333C103JCG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 500V NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: C333C103JCG5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C333C103JCG5TA
Tau Wae C333C103JCG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 500V NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90068 pcs Pepa Raraunga C333C103JCG5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 49 Weeks Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.420" (10.67mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 10000pF Nga tono General Purpose