C331C182FAG5TA
Hua Hua
Tau Wae: C331C182FAG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 1.8NF 250V C0G 1%
Ngā Rauemi: C331C182FAG5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C331C182FAG5TA
Tau Wae C331C182FAG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 1.8NF 250V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73987 pcs Pepa Raraunga C331C182FAG5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.250" (6.35mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.360" (9.14mm)
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1800pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 1800pF