C330C912JCG5TA
KEMETKEMET
C330C912JCG5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C330C912JCG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 9100PF 500V NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: C330C912JCG5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C330C912JCG5TA
Tau Wae C330C912JCG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 9100PF 500V NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77244 pcs Pepa Raraunga C330C912JCG5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 49 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.360" (9.14mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 9100pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 9100pF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C330C912FAG5TA
C330C912FAG5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER RAD 9.1NF 250V C0G 1%
I roto i te taonga: 57273 pcs
Tikiake: C330C912FAG5TA.pdf
RFQ
C330S
C330S
Kaihanga: Coto Technology
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 85MA 0-400V