C330C472GDG5TA7303
KEMETKEMET
C330C472GDG5TA7303 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C330C472GDG5TA7303
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 1KV C0G/NP0 RAD
Ngā Rauemi: C330C472GDG5TA7303.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C330C472GDG5TA7303
Tau Wae C330C472GDG5TA7303 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 1KV C0G/NP0 RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64005 pcs Pepa Raraunga C330C472GDG5TA7303.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.360" (9.14mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±2% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 4700pF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C330C472FAG5TA
C330C472FAG5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER RAD 4.7NF 250V C0G 1%
I roto i te taonga: 57145 pcs
Tikiake: C330C472FAG5TA.pdf
RFQ
C330C471KAG5TA7301
C330C471KAG5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 470PF 250V C0G/NP0 RAD
I roto i te taonga: 393035 pcs
Tikiake: C330C471KAG5TA7301.pdf
RFQ
C330C472GDG5TA
C330C472GDG5TA
Whakaahuatanga: CAP CER 4700PF 1KV C0G/NP0 RAD