C330C392GDG5TA7303
KEMETKEMET
C330C392GDG5TA7303 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C330C392GDG5TA7303
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 3900PF 1KV NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: C330C392GDG5TA7303.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C330C392GDG5TA7303
Tau Wae C330C392GDG5TA7303 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 3900PF 1KV NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73107 pcs Pepa Raraunga C330C392GDG5TA7303.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.360" (9.14mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3900pF ±2% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 3900pF Nga tono General Purpose