C330C183KGR5TA
KEMETKEMET
C330C183KGR5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C330C183KGR5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.018UF 2KV X7R RADIAL
Ngā Rauemi: C330C183KGR5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C330C183KGR5TA
Tau Wae C330C183KGR5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.018UF 2KV X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 235319 pcs Pepa Raraunga C330C183KGR5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-11997
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks
Te Kāhua Ara Formed Leads Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.360" (9.14mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.018µF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 0.018µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C330C183KGR5TA7303
C330C183KGR5TA7303
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.018UF 2KV X7R RADIAL