C327C752G2G5TA
KEMETKEMET
C327C752G2G5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C327C752G2G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 7500PF 200V C0G/NP0 RAD
Ngā Rauemi: C327C752G2G5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C327C752G2G5TA
Tau Wae C327C752G2G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 7500PF 200V C0G/NP0 RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 99769 pcs Pepa Raraunga C327C752G2G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.320" (8.13mm)
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 7500pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 7500pF