C327C511JAG5TA
KEMETKEMET
C327C511JAG5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C327C511JAG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 510PF 250V C0G 5%
Ngā Rauemi: C327C511JAG5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C327C511JAG5TA
Tau Wae C327C511JAG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 510PF 250V C0G 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 545110 pcs Pepa Raraunga C327C511JAG5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.320" (8.13mm)
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 510pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 510pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C327C511KAG5TA7301
C327C511KAG5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 510PF 250V C0G/NP0 RAD
I roto i te taonga: 677914 pcs
Tikiake: C327C511KAG5TA7301.pdf
RFQ
C327C511G3G5TA
C327C511G3G5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 510PF 25V C0G/NP0 RADIAL
I roto i te taonga: 155121 pcs
Tikiake: C327C511G3G5TA.pdf
RFQ
C327C511JAG5TA7301
C327C511JAG5TA7301