C325C684K1R5TA
Hua Hua
Tau Wae: C325C684K1R5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 680NF 100V X7R 10%
Ngā Rauemi: C325C684K1R5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C325C684K1R5TA
Tau Wae C325C684K1R5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 680NF 100V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 151831 pcs Pepa Raraunga C325C684K1R5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.300" (7.62mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 680pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 680pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C325C683K3G5TA
C325C683K3G5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER RAD 68NF 25V C0G 10%
I roto i te taonga: 173582 pcs
Tikiake: C325C683K3G5TA.pdf
RFQ
C325C684K1R5TA7301
C325C684K1R5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.68UF 100V X7R RADIAL