C325C682K2G5TA
Hua Hua
Tau Wae: C325C682K2G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 6.8NF 200V C0G 10%
Ngā Rauemi: C325C682K2G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C325C682K2G5TA
Tau Wae C325C682K2G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 6.8NF 200V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 366423 pcs Pepa Raraunga C325C682K2G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.300" (7.62mm)
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 6800pF