C325C391FAG5TA
Hua Hua
Tau Wae: C325C391FAG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 390PF 250V C0G/NP0 RAD
Ngā Rauemi: C325C391FAG5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C325C391FAG5TA
Tau Wae C325C391FAG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 390PF 250V C0G/NP0 RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 118589 pcs Pepa Raraunga C325C391FAG5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.300" (7.62mm)
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 390pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 390pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C325C390K3G5TA
C325C390K3G5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER RAD 39PF 25V C0G 10%
I roto i te taonga: 455824 pcs
Tikiake: C325C390K3G5TA.pdf
RFQ
C325C390K3G5TA7301
C325C390K3G5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 39PF 25V C0G/NP0 RADIAL
I roto i te taonga: 665747 pcs
Tikiake: C325C390K3G5TA7301.pdf
RFQ
C325C391FAG5TA7301
C325C391FAG5TA7301
Whakaahuatanga: CAP CER 390PF 250V C0G/NP0 RAD