C325C220F3G5TA
Hua Hua
Tau Wae: C325C220F3G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: C325C220F3G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C325C220F3G5TA
Tau Wae C325C220F3G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107365 pcs Pepa Raraunga C325C220F3G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.300" (7.62mm)
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 22pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 22pF