C325C184M2R5TA
Hua Hua
Tau Wae: C325C184M2R5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 180NF 200V X7R 20%
Ngā Rauemi: C325C184M2R5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C325C184M2R5TA
Tau Wae C325C184M2R5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 180NF 200V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 331617 pcs Pepa Raraunga C325C184M2R5TA.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C325C184M2R5TA
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER RAD 180NF 200V X7R 20%
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C325C184M2R5TA7301
C325C184M2R5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.18UF 200V X7R RADIAL