C325C161KAG5TA
Hua Hua
Tau Wae: C325C161KAG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 160PF 250V C0G 10%
Ngā Rauemi: C325C161KAG5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C325C161KAG5TA
Tau Wae C325C161KAG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 160PF 250V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 488958 pcs Pepa Raraunga C325C161KAG5TA.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C325C161KAG5TA
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER RAD 160PF 250V C0G 10%
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C325C161J3G5TA7301
C325C161J3G5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 160PF 25V C0G RADIAL
I roto i te taonga: 644077 pcs
Tikiake: C325C161J3G5TA7301.pdf
RFQ
C325C161JAG5TA
C325C161JAG5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER RAD 160PF 250V C0G 5%
I roto i te taonga: 477773 pcs
Tikiake: C325C161JAG5TA.pdf
RFQ
C325C161KAG5TA7301
C325C161KAG5TA7301
Whakaahuatanga: CAP CER 160PF 250V C0G/NP0 RAD