C324C823K1G5TA
KEMETKEMET
C324C823K1G5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C324C823K1G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 82NF 100V C0G 10%
Ngā Rauemi: C324C823K1G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C324C823K1G5TA
Tau Wae C324C823K1G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 82NF 100V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 142747 pcs Pepa Raraunga C324C823K1G5TA.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C324C823K1G5TA
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER RAD 82NF 100V C0G 10%
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C324C823K1G5TA7301
C324C823K1G5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.082UF 100V C0G/NP0 RAD