C323C331J2G5TA
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C323C331J2G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 200V C0G RADIAL
Ngā Rauemi: C323C331J2G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C323C331J2G5TA
Tau Wae C323C331J2G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 200V C0G RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 397369 pcs Pepa Raraunga C323C331J2G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 52 Weeks Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.300" (7.62mm) Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 330pF Nga tono General Purpose