C322C474M5U5TA
KEMETKEMET
C322C474M5U5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C322C474M5U5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 50V Z5U RADIAL
Ngā Rauemi: 1.C322C474M5U5TA.pdf2.C322C474M5U5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C322C474M5U5TA
Tau Wae C322C474M5U5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 50V Z5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 506949 pcs Pepa Raraunga 1.C322C474M5U5TA.pdf2.C322C474M5U5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Z5U
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-4374
Tae Mahi 10°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks
Te Kāhua Ara Formed Leads Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.260" (6.60mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial Te kaha 0.47µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C322C474M5U5CA
C322C474M5U5CA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.47UF 50V Z5U RADIAL
I roto i te taonga: 4575 pcs
Tikiake: C322C474M5U5CA.pdf
RFQ
C322C474M5U5TA7301
C322C474M5U5TA7301
Kaihanga: KEMET