C322C472K2G5TA
KEMETKEMET
C322C472K2G5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C322C472K2G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 4.7NF 200V C0G 10%
Ngā Rauemi: C322C472K2G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C322C472K2G5TA
Tau Wae C322C472K2G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 4.7NF 200V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 353794 pcs Pepa Raraunga C322C472K2G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.260" (6.60mm)
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 4700pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C322C472JAG5TA7301
C322C472JAG5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 4700PF 250V C0G/NP0 RAD
I roto i te taonga: 386350 pcs
Tikiake: C322C472JAG5TA7301.pdf
RFQ
C322C472K1R5TA
C322C472K1R5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 4700PF 100V X7R RADIAL
I roto i te taonga: 855413 pcs
Tikiake: C322C472K1R5TA.pdf
RFQ
C322C472K2G5TA7301
C322C472K2G5TA7301
Whakaahuatanga: CAP CER 4700PF 200V C0G/NP0 RAD