C322C160JDG5TA
KEMETKEMET
C322C160JDG5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C322C160JDG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 16PF 1KV NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: C322C160JDG5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C322C160JDG5TA
Tau Wae C322C160JDG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 16PF 1KV NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75335 pcs Pepa Raraunga C322C160JDG5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.150" W (5.08mm x 3.81mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 53 Weeks Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.230" (5.84mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 16pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 16pF Nga tono General Purpose