C322C151J2G5CA
KEMETKEMET
C322C151J2G5CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C322C151J2G5CA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 200V NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: C322C151J2G5CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C322C151J2G5CA
Tau Wae C322C151J2G5CA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 200V NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4810 pcs Pepa Raraunga C322C151J2G5CA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-1953
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.260" (6.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 150pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 150pF Nga tono General Purpose