C322C123F2G5TA
KEMETKEMET
C322C123F2G5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C322C123F2G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.012UF 200V C0G RADIAL
Ngā Rauemi: C322C123F2G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C322C123F2G5TA
Tau Wae C322C123F2G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.012UF 200V C0G RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39295 pcs Pepa Raraunga C322C123F2G5TA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui 0.012µF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua 0.200" (5.08mm) Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Raupapa Goldmax, 300 Ripa Tae - Raatau Rawa Bypass, Decoupling
Ratonga - Ko te poari Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Waehanga Kaihanga C322C123F2G5TA Te Kāhua Ara -
Teitei - Tae (Max) 0.260" (6.60mm) Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore Formed Leads - Kinked Whakaahua nui 0.012µF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga CAP CER 0.012UF 200V C0G RADIAL