C321C563M5R5TA
KEMETKEMET
C321C563M5R5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C321C563M5R5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.056UF 50V X7R RADIAL
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C321C563M5R5TA
Tau Wae C321C563M5R5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.056UF 50V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 534653 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa Q4907706B
T1054693B
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 48 Weeks
Te Kāhua Ara Formed Leads Te Whakahaere Arataki 0.250" (6.35mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.260" (6.60mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.056µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 0.056µF