C321C101FAG5TA
KEMETKEMET
C321C101FAG5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C321C101FAG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 RAD
Ngā Rauemi: C321C101FAG5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C321C101FAG5TA
Tau Wae C321C101FAG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128264 pcs Pepa Raraunga C321C101FAG5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked Te Whakahaere Arataki 0.250" (6.35mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.260" (6.60mm)
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 100pF