C320C910J3G5TA
KEMETKEMET
C320C910J3G5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C320C910J3G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 91PF 25V C0G RADIAL
Ngā Rauemi: C320C910J3G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C320C910J3G5TA
Tau Wae C320C910J3G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 91PF 25V C0G RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 431239 pcs Pepa Raraunga C320C910J3G5TA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 25V
Te manawanui 91pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua 0.100" (2.54mm) Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Raupapa Goldmax, 300 Ripa Tae - Raatau Rawa Bypass, Decoupling
Ratonga - Ko te poari Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Waehanga Kaihanga C320C910J3G5TA Te Kāhua Ara -
Teitei - Tae (Max) 0.290" (7.36mm) Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore Straight Whakaahua nui 91pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga CAP CER 91PF 25V C0G RADIAL