C320C750F3G5TA
KEMETKEMET
C320C750F3G5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C320C750F3G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 75PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: C320C750F3G5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C320C750F3G5TA
Tau Wae C320C750F3G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 75PF 25V C0G/NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123677 pcs Pepa Raraunga C320C750F3G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.290" (7.36mm)
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 75pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 75pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C320C750G3G5TA
C320C750G3G5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 75PF 25V C0G/NP0 RADIAL
I roto i te taonga: 172390 pcs
Tikiake: C320C750G3G5TA.pdf
RFQ
C320C750F3G5TA7301
C320C750F3G5TA7301
Kaihanga: KEMET