C320C684M1R5TA
KEMETKEMET
C320C684M1R5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C320C684M1R5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 680NF 100V X7R 20%
Ngā Rauemi: C320C684M1R5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C320C684M1R5TA
Tau Wae C320C684M1R5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 680NF 100V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 175526 pcs Pepa Raraunga C320C684M1R5TA.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C320C684M1R5TA
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER RAD 680NF 100V X7R 20%