C320C334M5U5CA
KEMETKEMET
C320C334M5U5CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C320C334M5U5CA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.33UF 50V Z5U RADIAL
Ngā Rauemi: C320C334M5U5CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C320C334M5U5CA
Tau Wae C320C334M5U5CA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.33UF 50V Z5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5928 pcs Pepa Raraunga C320C334M5U5CA.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Z5U
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-2158
Tae Mahi 10°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.260" (6.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial
Te kaha 0.33µF Nga tono General Purpose